Wiosna według Casio

Wiosna to najlepszy moment na powrót do aktywnego trybu życia. Aby ułatwić ten start, Casio stworzyło wyjątkowe zegarki o jasnozielonych i słonecznych barwach, które nie tylko poprawiają nastrój, ale i zachęcają do działania. Niezwykle wytrzymałe, wyposażone w szereg przydatnych funkcji jak stoper, termometr czy wysokościomierz ? potrafią w niejednej osobie rozbudzić sportowy zapał uśpiony przez zimę.

casio_wiosna

Wśród wiosennych propozycji Casio znajdziemy damskie zegarki z serii Baby-G, w tym prawdziwie słoneczne:

Casio BA-110BC-9A czy też Casio BG-6902-9ER

slonczene-baby-g

Marka Casio nie zapomniała też o mężczyznach. W trosce o ich dobre samopoczucie wprowadziła do męskiej serii zegarków G-Shock równie odważne i jaskrawe barwy, które bez wątpienia wyzwalają pozytywną energię. Zaowocowało to powstaniem zegarków w odcieniach soczystej zieleni:

Casio GBA-400-3B lub Casio GD-120TS-3ER

zielone-g-shock

i kilku wyjątkowo pogodnych modeli takich jak:

Casio GA-110CM-9A i Casio GA-100A-9A

zolty-g-shock
Zaprezentowane zegarki Casio to wiosenny niezbędnik aktywnych osób pozytywnie nastawionych do życia, a przede wszystkich otwartych na nowe wyzwania. Zegarki te wyróżnia możliwość ustawienia kilku alarmów w ciągu dnia, sprawdzenia aktualnej  godziny innej strefy czasowej czy też daty z dużym wyprzedzeniem. Są one odporne na wstrząsy, wilgoć i działanie wody. Te niezawodne modele pomogą na nowo rozpocząć przygodę z bieganiem, pływaniem czy wspinaczką. Będą liczyć każdy krok i każdy metr sportowych doświadczeń – nawet w ekstremalnych warunkach. Warto mieć przy sobie takie wsparcie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *