JEANSOWA KOLEKCJA CASIO

Nie bez powodu 90% młodych ludzi pytanych o najlepsze spodnie postawi na jeansy. Czy jest się jednak czemu dziwić? Na pewno wskazując je, mieli ku temu powody. Słusznie, bo nie da się ukryć, że z jednej strony jeansy są modne, pasują do wszystkiego i możemy je założyć na co dzień. No tak zapomnieliśmy jeszcze o jednym … są wygodne. Tak więc mimo iż te zaprojektowane w XIX wieku spodnie mają już swoje lata to nie straszne im zmiany trendów i nadal pozostają one na topie. Dziś zresztą jeans to już nie tylko spodnie, ale także kamizelki, bluzki, koszule, sukienki czy nawet buty. Innymi słowy mówiąc opanowały one rynek mody w pełnym tego słowa znaczeniu.casio-denim

Jeśli lubcie jeans, mamy dla was coś, co na pewno was zauroczy. Otóż firma Casio wypuściła na rynek dodatki w formie zegarków, które dla miłośników jeansu są gadżetem niezbędnym. Mowa o modelach Casio G-Shock i Baby-G z serii Casio Denim.

Trzy odcienie jeansu

Jeans jest dziś materiałem bardzo różnorodnym, który ma kilka odcieni. Zegarki Casio G-Shock i Baby-G występują dlatego aż w trzech różnych wersjach kolorystycznych. W przypadku męskich G-Shock’ów wyróżniamy modele GA-110DC-1A, GA-110DC-2A oraz GA-110DC-2A7. Pierwszy z nich jest najciemniejszy i występuje w kolorze ciemnoniebieskim, podchodzącym pod granat. Drugi jest z kolei o ton jaśniejszy i posiada niebieską tarczę ze srebrnymi indeksami. Najjaśniejszy jest z kolei ostatni model również z indeksami srebrnymi, ale białą otoczką tarczy. zegarek-do-jeansów

Odpowiednikiem tych samych zegarków u kobiet są modele BA-110DC-2A1JF, BA-110DC-2A2JF i BA-110DC-2A3JF, które doskonale odnajdą się również na ręku dziecka. Męskie zegarki Casio G-Shock i damskie Baby-G różni bowiem jedynie wielkość. Mniejsze są oczywiście modele damskie.

Dodajmy jeszcze, że coś dla siebie znajdą tu miłośnicy prostych kształtów i stylistyki retro. W W serii Casio Denim swoje miejsce znalazły bowiem coraz bardziej popularne modele DW5600.

Casio-Denim-Series

Standardowy G-Shock

Z technicznego punktu widzenia zegarki Casio z serii Denim nas natomiast nie zaskoczą, ale w zasadzie nie mają czym zaskakiwać, bo przecież Casio G-Shock to i tak zegarek kompletny, który sprawdza się na co dzień, jak i w warunkach stricte survivalowych.

Znajdziemy w nich zatem podświetlenie LED, funkcję drzemki, stoper, datownik, alarm, system antywstrząsowy czy chronograf. Oczywiście są też wodoszczelne. Warto dodać, że dodatkowo zostały one wyposażone w Waveceptor. Dla niewtajemniczonych przypominamy, że dzięki tej technologii możliwa jest synchronizacja zegarka za pomocą fal radiowych z wzorcem zegara atomowego. Przekłada się to na automatyczną synchronizację zegarka i precyzyjne wskazania godziny.

Nie tylko na wiosnę

Wiosna za pasem, a więc z pewnością wielu z was wyciągnęło już jeansowe kurtki czy bluzki, bo spodnie z tego materiału nosimy przez okrągły rok. Jeśli tak – zdaje się, że Casio Denim może być atrakcyjnym i zarazem praktycznym dodatkiem. Spróbujecie?

Na rynku widzieliśmy już wiele zegarków w moro i inne wzory. Zegarek do jeansów to prawdziwa nowość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *