G-Shock w teledysku Seleny Gomez

Do tego, że niemal każdy utwór muzyczny, który pojawia się na rynku ma także i swój wideoklip, przyszło nam już się przyzwyczaić. Moglibyśmy powiedzieć więcej i stwierdzić, że autorzy teledysków są coraz bardziej odważni i zakasują odbiorców czy to roznegliżowanymi postaciami, odważnymi scenami czy miejscami, gdzie były kręcone ujęcia. Jednak oko telewidza dostrzeże wszystko i nie zawsze skupia się ono tylko na najbardziej wyolbrzymionych elementach. Dlatego też autorzy teledysków uwagę zaczęli przywiązywać również do noszonych przez aktorów teledysków okularów, biżuterii czy oczywiście zegarków. Właśnie tymi ostatnimi chcielibyśmy się tu bliżej przyjrzeć, a właściwie jednemu z nich. Otóż w klipie  “Hands to Myself” możemy podziwiać świetny zegarek. Selena Gomez założyła czarnego, wyrazistego G-Shocka GMD-S6900-SM. I choć nie jest to pierwszy wideoklip do piosenki, w którym występuje zegarek G-Shock , to wciąż robi on wrażenie.

selena-gomez-g-shock

Teledysk

Zanim przejdziemy do samego modelu występującego tu zegarka G-Shock, warto jest kilka słów nadmienić o autorce piosenki oraz samym klipie. O Selenie Gomez wiele opowiadać nie trzeba – zwłaszcza młodszym wielbicielom muzyki popowej. Wszak jest to na tyle rozpoznawalna twarz pośród młodzieży, że z jej podobizną mamy już plecaki, torby czy nawet piórniki i wydaje się, że 23-latka, która specjalizuje się w muzyce pop, dance, electropop i pop rock na swojej popularności będzie nadal tylko i wyłącznie zyskiwać. Każdy nowy singiel piosenkarki trafia na szczyty przebojów, a płyty sprzedają się znakomicie. Oprócz kariery muzycznej, Selena Gomez odnajduje się świetnie w rolach aktorskich.

Nowoczesny “retro look”

Co należy wiedzieć o samym zegarku? Wydaje się, że nawiązując do jego jakości, wystarczyłoby wspomnieć o tym, że kultowe zegarki G-Shock są tworzone przez firmę Casio, która od dziesięcioleci cieszy swojej wysokiej jakości produktami ludzi na całym świecie. Wprawdzie zegarek G-Shock GMD-S6900-SM to model nowoczesny, który polecany jest młodzieży i osobo aktywnym, to jednak po części nawiązuje także do klasyki. Wszystko dlatego, że bazuje on na “karoserii” G-Shocka z roku 1995 – stąd jego retro look. Sam wygląd modeli G-Shock z serii S, na pewno przypadnie do gustu każdej “młodej duszy”. Są wyraziste, duże, a zarazem praktyczne, bo bogate w wiele poszukiwanych funkcji.

selena-gomez-watch-g-shock
Wysoka jakość

Jak każdy G-Shock jest to zegarek antywstrząsowy. Należy nawiązać tu do jego charakteru i noszących go osób. Sprawdzi się bowiem na ręku każdej osoby aktywnej, która nie lubi bezczynności i spędzania czasu przed monitorem swojego komputera czy ekranem telewizora. Jeśli dodamy do tego stoper, silne podświetlenie, a także wodoszczelność, trudno oprzeć się wrażeniu, że zegarek ten na ręku osoby mało aktywnej zwyczajnie będzie się marnować. Nie jest to być może model stricte survivalowy, aczkolwiek parametrami na pewno do niego zbliżony. Z tą tylko różnicą, że jest tańszy, bo cena zegarków G-Shock jest bardzo atrakcyjna. Dzięki temu zyskuje popularność wśród różnych grup społecznych.

Jako że rodzina zegarków G-Shock z serii S jest naprawdę liczna, z pewnością każdy niezależnie od płci czy też gustu znajdzie zegarek, który spełni jego wymagania pod względem wizualnym. Wydaje się, że dla dziewczyny lub chłopaka w młodym wieku jest to idealne rozwiązanie, zarówno pod względem ceny, jak i oczywiście użytku praktycznego.

W serii przewidziano znacznie szerszy wybór kolorów – nie kończy się więc na czarnym modelu noszonym przez Selenę Gomez. Pozostałe zegarki G-Shock z serii S prezentują się równie wyśmienicie:

G-SHOCK-S-SERIES

G-SHOCK-S6900

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *