Czterdziestolatek, czyli 40 urodziny marki Casio

 Marka Casio jest już z nami od 40 lat! Firma założona w  1974 roku do tej pory wiedzie prym na rynku zegarkowym. Zegarki Casio kupują wszyscy na całym świecie. Nie ma drugiej tak popularnej firmy.

Tron pierwszy zegarek Casio

Już pierwszy zegarek marki Casiotron z 1974 roku robi wrażenie. Teraz marka znana jest dzięki kultowym kolekcjom G-Shock i Baby-G, oraz specjalistycznym zegarkom outdoorowym z kolekcji Pro Trek czy też linii elegancko – sportowej Edifice. Wśród hitów sprzedażowych pojawiają się też kolekcje klasyczne jak Beside. Bardzo dużą popularność notuje również kolekcja eleganckich zegarków damskich Sheen.

Marka Casio oferuje zegarki na każdą kieszeń. Klasyczne i eleganckie, bardzo zaawansowane technologicznie czy połączenie eleganckiego wyglądu i sportowych funkcji – to wszystko można znaleźć wśród zegarków marki Casio.

Gwiazdy w zegarkach Casio

 

 

Zegarki marki Casio bardzo chętnie i często noszą gwiazdy muzyki i sportu. Wiele z nich reklamuje też zegarki Casio lub współtworzyło specjalne egzemplarze sygnowane ich nazwiskiem jak Eminem czy Kesha. W Polsce z promowania zegarków Casio Baby-G znane są Natalia Kukulsa i Katarzyna Kowalska. Na świecie z zegarkami Casio pozowali między innymi Chris Martin (Coldplay), Lady Gaga, Rihanna czy Justin Bieber.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *