Co potrafi Casio PRW-3000T-7ER ?

Nie istnieje jedna maszyna, która by poradziła sobie ze wszystkim, czego byśmy tylko oczekiwali od niej. Jednak jest mnóstwo świetnych produktów, które ułatwiają nam życie i są bliskie ideału.

Jednym z ciekawych zegarków Casio jest model PRW-3000T-7ER z kolekcji ProTrek. Zegarki z edycji ProTrek dedykowane są przede wszystkim osobom uprawiającym sporty outdoorowe. Jednak to nie znaczy, że i zwyczajna osoba żyjąca w mieście nie może zainteresować się akurat tym czasomierzem.  Podstawową funkcją zegarka jest wskazywanie aktualnego czasu. Ten model wyposażony jest w bardzo dokładny mechanizm kwarcowy.  Dzięki funkcji Waveceptor zegarek synchronizuje się z najbliższym zegarem atomowym. Jest to świetny patent, aby zegarek wskazywał zawsze aktualny czas. Przydatne jest też pokazywanie czasu w trybie 12 lub 24 godzinnym. Ale dobrym rozwiązaniem jest też pokazywanie czasu w różnych strefach czasowych. Każda osoba ucieszy się też z zegarka odpornego na wodę i zachlapania wodą. W tym wypadku poziom wodoszczelności wynosi 10 ATM.

PRW-3000T-7ER_1m

Przejdźmy jednak do szeregu funkcji, które sprawiają, że jest to zegarek dla osób aktywnych sportowo. Pierwszą z przydatnych funkcji jest rozbudowany datownik w formie kalendarza. Możemy ustawić też sobie 5 alarmów w ciągu doby, a niektóre nawet z dodatkową drzemką. Nawet jeśli zapomnimy, który przycisk włącza podświetlenie LED nic nie szkodzi. Wystarczy unieść rękę w kierunku twarzy, aby podświetlenie się włączyło. Zegarek posiada na tyle inteligentny system podświetlania, że sam ocenia poziom natężenia światła. Potrzebne nam będzie też światło słoneczne, ponieważ ładuje ono zegarek, aby działał bez baterii.

Ale to wszystko i tak nic w porównaniu do innych funkcji, jakie znajdziemy w ProTreku PRW-3000T-7ER. Bardzo ważne są stoper i timer. Jednak świetna jest też izolacja w zegarku, ponieważ powinien on sprawnie działać nawet, gdy przebywamy na mrozie w wysokości do – 10 stopni Celsjusza. A aktualną temperaturę odczytamy z termometru zamontowanego w zegarku. Możemy też sprawdzić poziom ciśnienia atmosferycznego. Oznacza to, że możemy wybrać się na zimową wycieczkę w góry, bowiem jedną z ciekawszych funkcji tego modelu jest wysokościomierz. Pokazuje on wysokość na jakiej przebywamy z maksymalną granicą 10000 m n.p.m. Jednak nie ukrywajmy nikt z nas nie wejdzie na taką wysokość, bowiem Mount Everest sięga tylko 8850 m n.p.m. Dzięki zamontowanemu w zegarku kompasowi nigdy też się nie zgubimy podczas wycieczek w góry czy nawet podczas morskich podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *