Casio w stylu retro

Dzisiaj dość modne są dodatki stylizowane na stare lub też pochodzące z przed dwudziestu lat zachowane w szkatułce mamy czy babci. Często z pokolenia na pokolenie przekazywane są biżuteria i zegarki. I nic w tym dziwnego, bowiem jak się dba o takie przedmioty to posłużą one na lata. Zdarza się, że dziedziczymy po ojcu zegarek automatyczny, który był kupiony lata temu, ale nadal działa i nie jest zniszczony. Panny zwykle dostają od mamy kolczyki, pierścionki, bransoletki i naszyjniki, które są wykonane z metali i kamieni szlachetnych.

Jednak wcale nie musimy czekać na to, że jakaś rzecz do nas trafi w spadku. Obecnie bez trudu w wielu sklepach znajdziemy nowe przedmioty wystylizowane na stare lub staromodne. Można też zrobić zakupy w sklepach Vintage, w których znajdziemy nowe ubrania i dodatki, jak i te wyciągnięte z babcinej szafy… ale co do tego ma Casio?

Marka Casio posiada w swojej ofercie bardzo wiele różnych kolekcji. Znajdziemy kolekcje typowo kobiece jak Sheen, dedykowane mężczyznom jak G-Shock czy też zegarki sportowe.  Oprócz tego znajdziemy też zegarki w stylu retro.

casio x 3

 

Są to zegarki z kategorii męskie, jednak to panie bardziej upodobały sobie model  Casio A159WGEA. Jest to zegarek z mechanizmem kwarcowym, uszczelniony – a zatem odporny tylko na drobne zachlapania,  wyposażony w datownik, stoper i możliwość ustawienia jednego alarmu. Zegarek ma też podświetlenie. Jednak jak go nosić? Może potrzebna jest jakaś specjalna stylistyka vintage? Nie. A nawet ciekawiej będzie, gdy dobierzmy do tego typu zegarka jakąś bardziej nowoczesną stylizację lub połączymy go z inną biżuterią.

4994014156_b213742e23_z

casio retro

DSC_0109

Jak widać na kobiecej ręce modele z serii retro wyglądają całkiem dobrze. I do tego pasują do noszenia na co dzień lub też na większe wyjścia z dodatkiem innej biżuterii. Z pewnością model ten znajdzie też odbiorców wśród panów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *